26.YIL - İmaj Emlak

Bağdat Caddesini Keşfedin

Sakinler ve müdavimleri tarafından kısaca “Cadde” olarak anılan Bağdat Caddesi, Bostancı’da Deniz otobüsleri ve dolmuş durakları önünden başlayarak Fenerbahçe Stadı’nın ilerisinde bulunan köprüye kadar uzanır. Eskiden daha çok insanların oturduğu binalar bu cadde üstünde bulunurken, günümüzde özellikle Suadiye’den başlayarak Çevre yoluna kadar uzanan bölgede mağazalar ve işyerleri yerini almıştır. Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok başlıca markalarının Bağdat Caddesi’nde en az bir adet mağazası mevcuttur.

Üstünde Bostancı, Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenkoy, Caddebostan, Göztepe, Çiftehavuzlar, Selamiçeşme, Feneryolu, Fenerbahçe, Konak, Kızıltoprak semtleri bulunur. Bu semtlerin yanında Kalamış ve Dereağzı da bulunur.

Kentsel dönüşümün yaklaşık 7 yıl önce başladığı bu konudaki öncü ilçelerden biri olan Kadıköy’de çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.

Bu bölgede ilk akla gelen ve eş zamanlı birden çok projeyi devam ettiren firmalardan bazıları; Teknik Yapı, Ağaoğlu Cadde, Tahincioğlu, Birgen İnşaat, Denge İnşaat, Sefa İnşaat ve Demirli İnşaat’tır.

Harita'da Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesindeki Projeler

Denge Çınarlı 6

Kadıköy, Suadiye, Çınarlı Sokak’taki “Denge Çınarlı 6” toplam 14 kattan oluşmaktadır. 3+1 (128m2), tek tip daire seçeneği mevcuttur.

Denge Konuralp 3

İstanbul, Suadiye, Fenerbahçe, Konuralp Sokak’taki “Denge Konuralp 3” 13 kattan oluşmaktadır. 3+1 (128.5m2 & 150m2), tek tip daire seçeneği mevcuttur. Haziran 2017’de inşaatı tamamlanacaktır.

Denge Mehtap 7

İstanbul, Caddebostan, Mehtap Sokak’taki “Denge Mehtap 7” 10 kattan oluşmaktadır. 3+1 (124m2 & 138m2), tek tip daire seçeneği mevcuttur.

Vapur Yolu 13

İstanbul, Suadiye, Vapur Yolu Sokak’taki “Denge Vapuryolu 13” 17 kattan oluşmaktadır. 4+1 (210m2), tek tip daire seçeneği mevcuttur.

Bağdat Caddesindeki Tüm İlanlar

Üzgünüz bu alanda bir içerik bulunamadı.