26.YIL - İmaj Emlak

Caddebostan'ı Keşfedin

Bağdat Caddesi güzergahında, son dönemdeki yapılaşma, genellikle eskiyen ve çok yaşlanan yapıların yıkılarak yerine Kentsel Dönüşüm kapsamında yeni binaların yapılması şeklinde gerçekleşiyor. Birçok prestijli inşaat firması, özellikle imar durumunun ve zemin yapısının elverişli olduğu bölgelerde, son derece cazip projelerle rezidans ve nitelikli konut üretimine başladı.

Caddebostan’da eskiden konut ağırlıklı olarak kullanılan binalar günümüzde yerini ofis, mağaza ve banka şubelerine terk etmiş durumda. Günümüzde özellikle Suadiye’den başlayarak çevre yoluna kadar uzanan bölgede, mağazalar ve işyerleri yer alıyor. Türkiye’nin ve dünyanın birçok ünlü markasının Bağdat Caddesi’nde en az bir mağazası bulunuyor.

İşyerlerinin ve mağazaların fazlalığı ve çeşitliliği bölgeyi bir cazibe merkezi haline getirdi. Bu denli tercih edilen bir bölge olması nedeniyle kiralamalar ve satışlar açısından çok hareketli ve değerli bir emlak piyasası oluşturdu.
Özellikle sahile yakın ve deniz manzarası yakalayan projeler konut ağırlıklı yapılırken Bağdat Caddesi’ne yakın lokasyonlarda işyeri ve mağaza ağırlıklı yapılar artmaktadır.

Caddebostan hem beyaz yakalı çalışan nüfusa hem de sahil tarafındaki sayfiye özellikleri nedeniyle orta yaş ve üzeri nüfusun tercihleri arasındadır.

Caddebostan'daki Tüm İlanlar

KiralıkBatı Ataşehir Merkez Ofis
2,800 TL
KiralıkBatı Ataşehir Merkez Ofis

ÇİFTEHAVUZLAR’DA 3+1 150M2 KİRALIK KONUT

Oda: 3+1Banyo: 2m²: 150

Daire

9 ay önce

2,800 TL

Oda: 3+1Banyo: 2m²: 150

Daire

9 ay önce